Telefonai: +370 526 27069, +370 608 84344 Facebook logotipas

Miostruktūruojantis (peroralinis) veido masažas

Burnos masazas

Miostruktūruojantis (peroralinis) veido masažas

MIOSTRUKTŪRUOJANTIS (PERORALINIS) VEIDO MASAŽAS

Kiekviena moteris kuo ilgiau nori išlikti graži ir jauna. Jauno ir gražaus veido požymis – lygus pagurklis, puikus skruostų ir raumenų tonusas, o senstantis veidas – nukarę skruostai, suspaustas burnos raumuo ir pagurklis. Galima pratęsti jaunystę ir grožį, jei atlikti miostruktūruojantį peroralinį veido masažą!

Naujausioji peroralinio miostruktūruojančio veido masažo metodika leidžia pabrėžti visą, kas yra geriausia. Ši technika pagrįsta darbu su vidiniais paviršiniais veido raumenimis. Procedūra atliekama per burną.

Peroralinis masažas padeda pakelti skruostus į viršų, pašalinant nukarimą. Pats masažas yra labai komfortiškas, meistras, be skverbimosi į burnos ertmę, dirba su skruostais ir dantenomis. Peroralinis miostruktūruojantis veido masažas unikalus tuo, kad jį atliekant didelis dėmesys skiriamas funkcinėms kiekvieno veido raumens savybėms. Masažo efektyvumas lyginamas su plastine operacija.

Pagrindinis peroralinio masažo skirtumas nuo klasikinio veido masažo yra tas, jog pirmu atveju vyksta poveikis netgi tų raumenų, kurie yra tarp skruostų ir dantenų, pajungiami absoliučiai visų rūšių raumenys, kiekvienas pluoštas, ko pasekoje veido raumenys pilnai tonizuojasi ir atsipalaiduoja. Klasikiniame veido masaže poveikis į raumenį atliekamas tam tikrame paviršiuje pagal klasikines linijas mažiausiu odos tempimo būdu dėl ko raumuo visiškai nedalyvauja.

Peroralinio masažo metodika susideda iš kelių etapų. Pirmas masažo etapas – skruostų limfodrenažas ir sanacija. Paprastai tariant, tai veido raumenų išlaisvinimas nuo sustingimo ir jų atpalaidavimas, kraujotakos gerinimas.
Antras etapas – veido raumenų poveikis iš vidaus – iš dantenų ir skruostų pusės. Technika užbaigiama masažuojant periorbitalinęs (aplink akis) sritis ir kaktą.

Masažo išskirtinumas ir nauda:

  • Itin malonus jausmas masažo metu
  • Išmasažuojama kiekviena raumenų grupė, raumenys masažuojami ir iš gleivinės pusės taip pat, todėl masažas ypač subtilus apjungiantis paviršinį ir giliųjų raumenų masažą
  • Po pirmo seanso jaučiamas stiprus pakeliamasis (liftinguojantis) efektas; matomas ryškesnis veido ovalas, jaučiamas odos elastingumas