+370 526 27069, +370 608 84344 Facebook logotipas

Anticeliulitinis masažas – efektyvus būdas gydyti celiulitą

masazas

Anticeliulitinis masažas – efektyvus būdas gydyti celiulitą

suomiskas-masazas

Anticeliulitinis masažas

Pasaulyje nuo celiulito kenčia net 90% moterų. Ar turite celiulitą galite sužinoti atlikdamos paprastą testą: abiejų rankų pirštais suimkite ir spustelėkite šlaunų odą, jei suspaustoje vietoje oda nelygi, gumbuota, panaši į apelsino žievelę – jums reikalingas anticeliulitinis masažas. Jei šis masažas derinamas su sveika mityba, fiziniu aktyvumu, greitai pastebėsite puikius rezultatus ir vėl galėsite džiaugtis nuostabiai lygia oda.

Pažinkite priešą, kad jį įveiktumėte

Celiulitas – tai odos liga, struktūriniai riebalinio audinio pakitimai, sąlygoti tam tikrų organizmo sutrikimų. Dažniausiai celiulito atsiradimą lemia virškinimo, kraujo apytakos sutrikimai. Tuomet moters organizme pradeda kauptis skysčiai ir medžiagų apykaitos atliekos.

Celiulitas neatsiranda staiga – jis vystosi iš lėto. Dažniausiai pradėjęs formuotis jau paauglystėje, celiulitas pažeidžia šlaunis, sėdmenis, bet gali atsirasti ir kitose kūno vietose, ten kur yra riebalinio audinio, pavyzdžiui, ant pilvo, rankų ar net krūtų. Taigi, anticeliulitinis masažas yra efektyvus kovoje su celiulitu, nes masažuojamos konkrečios celiulito pažeistos kūno vietos.

Celiulito atsiradimo priežastys:

 •  Genetika. Polinkis į celiulitą dažniausiai yra paveldimas. Jei „apelsino žievelę“ turėjo mama, didelė tikimybė, kad ji pasireikš ir Jums. Tačiau, net jei mama celiulito neturėjo, tai dar nereiškia, kad ir Jūs jo neturėsite. Genetinis paveldimumas nėra vienintelis veiksnys sąlygojantis šios odos ligos atsiradimą.
 • Hormonai. Brendimo ar nėštumo laikotarpiais moters organizme vyksta įvairūs hormoniniai pakitimai. Hormonas estrogenas, kurio itin daug gamina nėščios moters organizmas, turi didelės įtakos celiulito atsiradimui. Jis skatina riebalų ir vandens sulaikymą organizme.
 • Nejudrumas. Fizinės veiklos trūkumas, nejudrus gyvenimo būdas ar sėdimas darbas yra labai dažnos celiulito atsiradimo priežastys. Nuolatinis sėdėjimas – tai kojų raumenų užspaudimas, dėl kurio jie silpnėja, vėliau sutrinka medžiagų apykaita, blogėja deguonies perdavimas į ląsteles. Ypač pavojingas sėdėjimas užsikėlus koją ant kojos, nes taip sutrikdoma kraujo cirkuliacija, o audiniai yra prasčiau aprūpinami krauju, kuris reikalingas riebalų bei skysčių pertekliaus pašalinimui iš ląstelių.
 • Mityba. Nesveikas maistas daro didelę įtaką celiulito atsiradimui. Riebus, persūdytas, daug angliavandenių turintis maistas yra Jūsų gražių kūno linijų, taip pat ir šlaunų priešas. Todėl anticeliulitinis sprendimas būtų valgyti daugiau ląstelienos turinčio maisto, valgyti dažniau, bet mažomis porcijomis, pasirūpinti, jog Jūsų organizmui netrūktų vandens.
 • Ligos. Kasdienis stresas, periferinės kraujotakos sutrikimai, antsvoris, netaisyklinga laikysena, skydliaukės ligos, kepenų veiklos ar virškinimo sutrikimai, rūkymas, alkoholio vartojimas – visa tai puikiausios sąlygos atsirasti celiulitui.

Nugalėkime celiulitą kartu!

Daugybė moterų ieško būdų kaip nugalėti didžiausią gražių kojų priešą – celiulitą.

Reklamuojami brangūs produktai ne visuomet būna efektyvūs, ne visuomet stebuklingai pašalina celiulitą. Todėl mokslininkai, tiriantys šią problemą, teigia, kad veiksmingus, gerus rezultatus žadantis gali būti tik kompleksinis celiulito gydymas: subalansuota mityba + aktyvi fizinė veikla + anticeliulitinis masažas.

Regis, gerų rezultatų galime pasiekti tik nuolatinėmis pastangomis. Tačiau anticeliulitinis masažas yra malonus, atpalaiduojantis būdas kovoti su celiulitu. Kol Jūs patogiai gulite ant masažinio stalo, profesionalūs masažistai intensyviai kovoja su didžiausiu moteriško kūno priešu. Celiulito pažeistų kūno vietų masažui naudojami specialūs anticeliulitiniai aliejai, kremai, kurie gerina ne tik odos, bet ir poodinio riebalinio audinio būklę. Taip norimų rezultatų galima sulaukti greičiau.

UAB „Masažo namai“ klientėms siūlomas įvairus anticeliulitinis masažas, priklausomai nuo poreikių. Jo kaina svyruoja nuo 9 iki 35 eurų. Tai investicija, atsiperkanti su laiku.

Mūsų paslaugos:

 • anticeliulitinis masažas rankomis,
 • anticeliulitinis medaus masažas su įvyniojimu,
 • vakuuminis anticeliulitinis masažas su aparatu „STARVAC“,
 • anticeliulitnis masažas su aparatu „STARVAC“, anticeliulitniu kremu bei įvyniojimu,
 • anticeliulitinis kompleksinis masažas ultragarsu bei aparatu „STARVAC“,
 • anticeliulitnė presoterapija aparatu „PULSTAR“.