+370 526 27069, +370 608 84344 Facebook logotipas

Apie mus


Masažo namai

Kas mes tokie?

UAB „Masažo namai“ savo duris Vilniuje atvėrė 2006 metais. Čia masažai atliekami ilgametę patirtį turinčių, kvalifikuotų, medicininį išsimokslinimą įgijusių masažuotojų arba kineziterapeutų rankomis, taip pat naudojant specialią įrangą. Pas mus dirbantys specialistai nuolat tobulinasi masažavimo srityje, gilina žinias siekdami geriausių rezultatų, todėl kiekvienas masažas Vilniuje esančiuose „Masažo namuose“ yra ypatingas.

Siekiame, kad masažai, kuriuos atliekame, leistų atsipalaiduoti, bent trumpam pamiršti kasdienius vargus bei pasinerti į visą kūną užliejančią ramybę. Masažas Vilniuje – geriausias pasirinkimas norintiems atsipalaiduoti ar numalšinti raumenų skausmą, puoselėti savo kūną.

Kiekvienam klientui suteikiame individualią konsultaciją, kurios metu išsiaiškinami poreikiai, problemos, o tuomet pritaikoma gydymo metodika, parenkamas masažas ar kitas kūno sveikatinimo būdas – gydomieji ar limfodrenažiniai masažai, veido procedūros ir dar daug kitų.

Masažas Vilniuje – pagalba kūnui, atgaiva sielai

Čia atliekami ne tik gydomieji, bet taip pat ir anticeliulitiniai, atpalaiduojantys, aromatiniai masažai, kineziterapija bei įvairios, kūną puoselėjančios, procedūros. Anticeliulitinis medaus masažas su įvyniojimu, su jūros dumbliais, imbieru, jūros druska, šiltu šokoladu, karštais akmenimis, infraraudonųjų spindulių pirtis, parafino vonelės rankoms ir kojoms, aromaterapija – tai tik dalis to, ką galime Jums pasiūlyti.

Naudojama naujosios kartos įranga bei kitos priemonės yra aukštos kokybės, moksliškai patikrintos bei sertifikuotos. Masažai atliekami „STARVAC“, „PULSTAR“ aparatais, injekcinei mezoterapijai naudojami vitaminų kokteiliai bei kaukės, fotoepiliacija atliekama greitai ir neskausmingai – blyksniais. Vilniuje esančiuose „Masažo namuose“ naujosios technologijos dera su tradicine medicina, nuodugniais žmogaus kūno anatomijos tyrinėjimais. Taip masažai ne tik gydo, bet ir puoselėja natūralų Jūsų kūno grožį.

Vilniuje dirbame pagal valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos 2010 m. balandžio 14 d. išduotą „Įstaigų asmens sveikatos priežiūros licenciją“ Nr.3306. Ji suteikia mums teisę verstis asmens sveikatos priežiūra ir teikti gydomojo masažo bei kineziterapijos paslaugas.

UAB „Masažo namai” dirba šiomis kryptimis:

• Įvairūs masažai;

• Kūno, odos puoselėjimo, grožio procedūros;

• Organizuojame masažavimo kursus Vilniuje;

• Prekiaujame eterinių aliejų mišiniais, skirtais masažui;

• Prekiaujame visa masažui reikalinga įranga – nuo masažavimo stalų iki bazalto akmenų.

Kur geriausi masažai Vilniuje? Pas mus! Įsigykite nuolaidų kortelę – taip masažai Vilniuje bus pigesni, kadangi jiems suteikiama 10%-40% nuolaida. Domina romantiškas masažas Vilniuje, dviem? Įsigiję dovanų kuponą, galėsite maloniu masažu pradžiuginti savo artimą žmogų.

Tai 55-60 minučių trunkantis, atpalaiduojantis, dviem asmenims skirtas masažas Vilniuje.

O įsigiję UAB „Masažo namai“ dovanų kuponą galėsite pradžiuginti savo artimą žmogų.

UAB „Masažo namai“ įkurta 2006 metais. Įstaiga veikia pagal valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos 2010m. balandžio 14d. išduotą “Įstaigų asmens sveikatos priežiūros licenciją“ Nr.3306. Ši licencija suteikia teisę verstis asmens sveikatos priežiūros veikla ir teikti gydomojo masažo bei kineziterapijos paslaugas.

Čia dirba ilgametę patirtį turintys kvalifikuoti, medicininį išsimokslinimą įgiję masažuotojai ir kinezeterapeutai. Specialistai nuolat tobulinasi savo srityje bei gilina žinias siekdami geriausių rezultatų. Kiekvienam klientui yra suteikiama individuali konsultacija, kurios metu išsiaiškinami poreikiai, problemos bei pritaikoma gydymo metodika. Specialistai atlieka ne tik gydomuosius, bet taip pat ir anticeliulitinius, atpalaiduojamuosius, aromaterapinius masažus bei įvairias kūną puoselėjančias procedūras.

„Masažo namuose“ naudojama įranga bei priemonės yra aukštos kokybės, moksliškai patikrintos bei sertifikuotos.

Kontaktai

Susisiekite su mumis
UAB „MASAŽO NAMAI“
Adresas Gedimino g.16/ Vilniaus g.10 („Centro pasažas“, II aukštas)
El. paštas info@masazonamai.lt
Telefonas +370 526 27069, +370 608 84344
Darbo laikas:
I-V 9:00 – 20:00
VI 10:00 – 16:00
Direktorius +370 699 99772, Borisas Tajupovas

MŪSŲ PARTNERIAI:

ergo