Telefonai: +370 526 27069, +370 608 84344 Facebook logotipas

Dovanų kuponas Salone

UAB „MASAŽO NAMAI“ DOVANŲ KUPONO NAUDOJIMO TAISYKLĖS

 1. Įsigydami Bendrovės Dovanų kuponą, Jūs patvirtinate, kad susipažinote su Bendrovės Dovanų čekio naudojimo taisyklėmis.
 2. Dovanų kuponas suteikia teisę pasinaudoti nurodyta paslauga arba išsirinkti paslaugų už sumą, nurodytą ant dovanų kupono.
 3. Dovanų kuponas galioja visoms atliekamoms procedūroms ir masažams.
 4. Dovanų kuponas negalioja kosmetikos priemonėms ir kitoms pardavinėjamoms prekėms.
 5. Pirkimo sumai viršijus Dovanų kupono vertę, susidariusį skirtumą galima sumokėti grynais pinigais.
 6. Dovanų kupono turėtojui įsigijus paslaugų už mažesnę sumą nei nurodyta Dovanų kupone, likusi suma Dovanų kupono turėtojui negrąžinama.
 7. Dovanų kupone nurodytą pinigų sumą galima išnaudoti per kelis kartus.
 8. Nepanaudotas Dovanų kupono vertės likutis negrąžinamas.
 9. Dovanų kupone yra nustatytas jo galiojimo terminas, per kurį reikia pasinaudoti paslaugomis.
 10. Dovanų kuponas galioja 3 (trys) mėnesius nuo jo įsigijimo dienos. Dovanų kupono galiojimo pabaigos data yra nurotyta ant Dovanų kupono. Pasibaigus galiojimo terminui, Dovanų kuponą galima pratęsti papildomam 2 (dviejų) mėnesių laikotarpiui už vienkartinį 3 Eur mokestį. Dovanų kupono pratęsimas galimas tik per 1 mėnesio laikotarpį nuo Dovanų kupono galiojimo pabaigos datos. Pasibaigus kupono galiojimui ne ilgiau kaip per 14 d. nuo kupono pasibaigimo dienos, galima jį pratęsti papildomam 1 mėn. laikotarpiui. Kupono turėtojui už kiekvieno kupono pratęsimą taikomas 3 €/mėn. mokestis. Kuponą iš viso galima pratęsti ne daugiau kaip 2 kartus.
 11. Tuo atveju, jei Dovanų kuponas yra sugadintas, suteptas, suplėšytas ar kitaip pažeistas ir dėl to nėra galimybės identifikuoti Dovanų kupono numerio, Dovanų kupone nurodytos pinigų sumos dydžio, Dovanų kuponu atsiskaityti už paslaugas nėra galima, toks Dovanų kuponas nėra keičiamas ir pinigai už jį nėra grąžinami.
 12. Dovanų kupono turėtojas visiškai atsako už Dovanų kupono saugumą. Bendrovė neatsako už Dovanų čekio praradimą.
 13. Vėluojant į procedūrą, vėlavimo laikas yra išminusuojamas iš procedūros.
 14. Neatvykus ir neperspėjus apie neatvykimą prieš 12 valandų iki procedūros pradžios, Dovanų kupono suma atitinkanti pasirinktos paslaugos kainą yra anuliuojama nuo Dovanų kupono vertės.
 15. Prieš procedūrą prašome informuoti, jei Jūs laukiatės, turite alerginių problemų ar rimtų susirgimų.