+370 526 27069, +370 608 84344 Facebook logotipas

Limfodrenažinis masažas

Limfinė sistema – viena iš pačių svarbiausių organizmo sistemų, savo sandara bei funkcijomis susijusi su kraujotakos sistema. Pagrindinis jos tikslas – iš organizmo pašalinti susikaupusias nuodingas medžiagas. Skundžiatės nusilpusiu imunitetu, pablogėjusia odos būkle ar sutrikusia virškinimo sistema? Gali būti, jog susidūrėte su sutrikusia limfinės sistemos veikla, nuo kurios priklauso viso organizmo imunitetas. Išeitis – limfodrenažinis masažas, kuris padės ne tik sumažinti kūno apimtis, pagerinti odos būklę, bet ir išvalyti visą organizmą. UAB „Masažo namai“ kiekvienam iš Jūsų suteiks individualias konsultacijas, kurių metu išsiaiškinsime Jūsų poreikius, problemas bei pritaikysime gydymo metodiką. Kokybiškiausia šios sferos paslauga tik pas mus!

Limfodrenažinio masažo nauda

Kokybiškai ir profesionaliai atliktas šio tipo masažas gali padėti:

 • Sustiprinti imunitetą. Procedūra sustiprina imunitetą, nes jo metu skatinama kraujo cirkuliaciją, atkuriamos apsauginės organizmo funkcijos bei pagreitinama medžiagų apykaitą. Limfa dalyvauja organizmui reaguojant į infekcijas, kurių metu gamina limfocitus, apsaugančius organizmą bei naikinančius kenksmingas medžiagas.
 • Sumažinti kojų tinimą. Viena iš pagrindinių kojų tinimo priežasčių – sutrikęs limfos tekėjimas. Dirbant sėdimą darbą nežymaus kojų patinimo neišvengsite, tačiau nesirūpindami savo limfinės sistemos veikla rizikuojate susirgti limfedema. Ši mūsų masažo paslauga gali padėti išvengti šios problemos.
 • Padėti atsigauti po operacijos. Limfo. masažas po krūties vėžio operacijos pagerina limfos pratekėjimą pažasties srityje. Po cezario pjūvio – pagreitina netolygaus, patinusio rando gijimą.
 • Sumažinti celiulitą ir poodinį riebalų sluoksnį. Celiulito sumažėjimas nėra tik vizualiai matomas rezultatas, kadangi viena iš jo priežasčių – sutrikusi limfinės sistemos veikla.

Kam rekomenduojama ši procedūra?

limfodrenazinis masazasLimfodrenažinis masažas Jums bus naudingas, jeigu:

 • Turite antsvorio;
 • Neramina ryškiai matomas celiulitas;
 • Skundžiatės sukritusia oda;
 • Norite greito, neskausmingo, bet efektyvaus metodo;
 • Dirbate sėdimą darbą, skundžiatės sunkumu kojose;
 • Norite išsivalyti organizmą;
 • Trokštate sumažinti pooperacinius randus.

Mūsų siūlomos paslaugos

Mūsų masažo namuose siūlomi tik aukštos kokybės limfodrenažiniai masažai kojoms bei rankoms,
kurio trukmė tik po 25-30 min. Taigi tai – puikus pasirinkimas, jeigu norite atsigauti po ilgos darbo
dienos. Galėsite pasirinkti ir iš ilgesnės trukmės (50-60 min.) limfodrenažinių masažų, kurių vienas skirtas po mamektomijos, o kitas – visam kūnui.

Esate masažuotojas? Aukščiau aprašyta masažo rūšis yra jūsų mėgstama, nuolat taikoma technika? Tuomet galime pasiūlyti 24 val. kvalifikacijos tobulinimo kursus, kurių metu pagilinsite savo žinias bei įgūdžius atliekant limfodrenažinį masažą.

Norite pagerinti tiek savo išvaizdą, tiek savijautą namų sąlygomis? Keletas patarimų Jums:

1. Daugiau judėkite. Kaip ir limfodrenažinio tipo masažo rūšis, taip ir judėjimas suaktyvina Jūsų limfinės sistemos veiklą.

2. Gerkite daugiau skysčių. Vandenį galite paskaninti citrinos skiltelėmis.

3. Valgykite kadagių uogas. Tik kelios uogos per dieną pagerins Jūsų savijautą.

4. Gerkite arbatas. Kiaulpienių šaknų, pankolių sėklų, šalavijų arba ramunėlių bei pipirmėčių arbatos – puikus pasirinkimas.

5. Mėgaukitės termiškai neapdorotu maistu. Ypač tam tinka vaisiai, kuriuose daug vandens.

Tokiam maistui suvirškinti reikia mažiau energijos, todėl daug mažiau nuvarginamas visas organizmas.

6. Šveiskite odą sausu šepečiu. Sausas šveitimas – suaktyvina limfinės ir kraujotakos sistemų veiklą. Šį šveitimą atlikite švelniais, sukamaisiais judesiais.

Kruopščiai atliktas limfodrenažinis masažas suteiks daugiau pasitikėjimo savimi bei sustiprins Jūsų

sveikatą. Ar žinojote, kad daugelis šios sistemos sutrikimų gali būti sunkiai pastebimi, ignoruojami

net daugelį metų? Nedelskite ir pasirūpinkite savo sveikata jau šiandien!