+370 526 27069, +370 608 84344 Facebook logotipas

Atraumatinis veido valymas

Grazi Moteris

Atraumatinis veido valymas

Atraumatinis veido valymas – tai odos paviršiaus valymo būdas spe­cialiais kosmetiniais preparatais nespaudžiant ir neatliekant kitokių mechaninių veiksmų šalinant ko­medonus. Atraumatinis veido valy­mas padeda odai atsinaujinti, išly­gina jos tekstūrą ir spalvą, šviesina ir sumažina komedonus, sutraukia poras, gerina apykaitą, palengvina namuose skirtų naudoti veikliųjų medžiagų patekimą.

Atraumatinis veido valymas – ne tik odos priežiūros dalis pacien­tams, varginamiems seborėjos ir aknės; jis parengia skirtingų tipų odą kitoms procedūroms. Reikalui esant, atraumatinis veido valymas gali būti derinamas su kitais valy­mo metodais (ultragarsiniu, vaku­uminiu, mechaniniu). Atraumatinis veido valymas stangrina ir tonizuo­ja odą, gali būti naudojamas kaip prieššventinė procedūra.

ATRAUMATINIS VALYMAS – opti­malus variantas

Apima trijų skirtingų grupių šveiti­klius (gomažas, šveitiklis-serumas, fermentacinis) ir užtikrina nekenks­mingą, bet labai efektyvų valymą ir odos paviršiaus išlyginimą. Šis va­riantas tinka, kai yra odos hiperke­ratozė, išsiplėtusios poros, netolygi tekstūra ir spalva (esant riebiai ir mišriai odai). Procedūra yra veiks­minga ir kai vargina seborėja, post-aknė, komedoninė aknė.

Jei yra uždegimo požymių, nenau­dojamas šveitiklis-gomažas „Pee­ling Cream“ ir šveitiklis „Lactolan Peeling Cream“.

Esant sunkioms aknės formoms ir poaknei, taikomos skirtingos atrau­matinio valymo protokolo modifika­cijos – jautrios, sausos, brandžios odos atraumatinio valymo.

Šis atraumatinis valymo variantas apibūdinamas saugesniu poveikiu odai: naudojama švelnesnė valymo priemonė, vietoj šildomojo losjono „A-NOX Face Lotion“ naudojamas losjonas „ALPHA-BETA Prepping Lotion“, vietoj valomųjų kaukių, su­teikiančių sausinamąjį efektą, nau­dojama valomoji stangrinanti kau­kė „MYTHOLOGIC Hydro Mask“ – jai būdingas atkuriamasis poveikis.

Atlikdami procedūrą pagal švel­nesnį protokolą, mes pasiekiame kompleksinį poveikį: valome, regu­liuojame keratinus, stimuliuojame atsinaujinimą, lyginame tekstūrą ir spalvą, koreguojame foto- ir chro­nosenėjimo požymius, aktyviname reparacinius procesus, ruošiame odą kitoms procedūroms, užtikrina­me gilesnį veikliųjų medžiagų pasi­savinimą. Odos traumų ir drėgmės stygiaus pavojus yra minimalus.

Author Info

administratorius