Telefonai: +370 526 27069, +370 608 84344 Facebook logotipas

Visceralinės terapijos kursai

Visceralinės terapijos mokymai

Visceralinė terapija žinoma jau labai seniai. Kinijoje, Tailande, Indijoje, Tibete, Filipinuose ir Rusijoje liaudies medikai įvairių susirgimų gydymui ją naudojo jau prieš daugelį amžių. Dabar visceralinę terapija plačiai taiko osteopatai, taikomosios kineziologijos ir manualinės medicinos specialistai. Visceralinė terapija tiria ir vertina vidaus organų paslankumą ir padėtį, bei šių faktorių įtaką atskiro organo ir taip pat viso kūno funkcijoms.

Visceralinė terapija joks stebuklas. Tai realus, visiems prieinamas būdas išspręsti daugelį sveikatos problemų.

Visceralinės terapijos metodu susidomėjau daugiau nei prieš 10 metų. Pirmas įspūdis buvo tarsi radus panacėją, stebuklingą metodą, kaip padėti žmogui, kaip gydyti visus organizmo sutrikimus ir taip vadinamas ligas. Panacėjos nėra, bet būdas iš tiesų veiksmingas siekiant subalansuoti organizmo veiklą, atstatyti išsiderinimus, kurie atsiranda dėl streso, įtampos, nuolatinio skubėjimo. Tradicinėje medicinoje organizmo išsiderinimo ir nusilpimo būsena vadinama liga. Tačiau kas yra liga, ir kaip ją gydyti? Dabar jau daugelis suprantame, kad gražinti organizmą į normalią būseną, reikia ne gydyti pasekmes, o pašalinti priežastis, kurios atvedė prie ligos. Arba dar geriau pasirūpinti savimi, savo sveikata, kol dar neatsirado pasekmės, t. y. ligos požymiai. Tam tereikia atstatyti visų vidaus organų, raiščių ir visų organizmo sistemų harmoningą veiklą.

Paprastai kalbant visceralinė terapija yra vidaus organų masažas, kurio metu organai veikiami osteopatinėmis technikomis: spaudimu, stumimu, ištempimu ir vibracija. Visa tai naudojama norint atstatyti organų ir aplink juos esančių struktūrų padėtis ir funkcijas.

 

KURSAI VEDAMI RUSŲ KALBA.

Telefonas pasiteiravimui ir registracijai: +370 608 84344

DĖSTYTOJAS:  

Vasyl Moskvin

Ukraina; Kamenec – Podolskio nacionalinis universitetas I. Ohienko vardu

Psichologijos fakultetas: Psichologija

Mišrus chiropraktikas.

Ukrainos liaudies gydytojų asociacijos narys.

Profesinis tobulėjimas- PSICHOSOMATIKA.

Nuo 1980 iki 2021 masažuotojas Ukrainoje.

Šešis metus gyvena Lietuvoje.

2021 metais įgijo Lietuvoje masažuotojo specialybę.