+370 526 27069, +370 608 84344 Facebook logotipas

Naujienos ir akcijos

Depiliavimo procedūros cukraus pasta

Turbūt ieškai kur atlikti depiliacijos procedūrą? Jeigu taip – būk rami, tu gerose rankose. Savo darba Olha,Masažo namai kosmetologė, atlieka labai kruopščiai, kokybiškai ir atsakingai. Naudoja kokybiškas depiliacijos priemones . Įprastai depiliacija asocijuojasi su skausmu ir stresu, įkvėpk giliai ir atsipalaiduok, o Olha pasistengs procedūrą atlikti kuo švelniau ir efektyviau.

Skaityti plačiau…

ŠEIMOS MASAŽO NAMAI

Kviečiame į visiškai naują spa saloną – ŠEIMOS MASAŽO NAMAI ! Mūsų naujasis salonas įsikūręs adresu Pietario g. 8, Vilnius.

Skaityti plačiau…

„Šokolado pagunda“

Palepinkite save SPA terapija „Šokolado pagunda“ ir džiaukitės sudrėkinta, aksomine oda. Procedūra taip pat naudinga siekiant kovoti su nepageidaujamu svoriu ir celiulitu. Be to, ši terapija padeda atgauti jėgas ir žvalumą, sukelia laimės pojūtį bei gerina nuotaiką

Skaityti plačiau…

Visceralinės terapijos masažas

Visceralinę terapiją plačiai taiko osteopatai, taikomosios kineziologijos ir manualinės medicinos specialistai. Visceralinė terapija tiria ir vertina vidaus organų paslankumą ir padėtį, bei šių faktorių įtaką atskiro organo ir taip pat viso kūno funkcijoms.

Skaityti plačiau…

gimtadienis

-50 % masažui Jūsų gimtadienio proga

Ateikite pas mus savo gimimo dieną ir mes Jums padovanosime 50% nuolaidą bet kuriam pasirinktam masažui.

Skaityti plačiau…

Bikini depiliacija LYCON vašku

YCON – absoliučiai geriausias dar lengvesnei ir patogesnei bikini depiliacijai.

PINKINI hibridinis vaškas tobulas formulės LYCON tradicinio vaško ir LYCOtec naujojo vaško mišinys. Naudojant kartu su prieš/po depiliaciniais produktais yra praktiškai neskausminga profesionali depiliacija. PINKINI hibridinis karštasis vaškas pašalina net trumpiausius 1 mm plaukelius. Idealiai tinka net pačiai jautriausiai odai.

Skaityti plačiau…

konturnaja_plastika_lica_2

Injekcinė mezoterapija: veido, kūno, galvos

Mezoterapija – medicininė gydymo technika, kurios metu į probleminės veido ar kūno zonos odą (į giliuosius jos sluoksnius) mikroinjekcijomis sušvirkščiami veikliųjų preparatų mišiniai, ir dėl to suaktyvėja elastino ir kolageno gamyba, oda tvirtėja ir stangrėja. Ji pripažįstama viena efektyviausių priemonių spręsti odos problemas.
Procedūra gali būti atliekama veido, kaklo, dekolte, rankų, plaštakų, pilvo, sėdmenų, šlaunų srityje bei galvos odoje.

Skaityti plačiau…

[mailerlite_form form_id=1]