+370 526 27069, +370 608 84344 Facebook logotipas

Miostruktūrinis viso kūno masažas

MIOSTRUKTŪRINIS KŪNO MASAŽAS

 

     Šiuolaikiniame pasaulyje, atsiradus gausybei įvairių prietaisų,  kurie palengvina žmonių gyvenimą (kompiuteriams, buitinei technikai), labai sumažėjo žmonių fizinis aktyvumas. Tai neigiamai veikia jų sveikatą, lemia organizmo funkcinių galimybių sumažėjimą ir įvairių ligų atsiradimą bei vystymąsi. Kenčia nervų, kraujagyslių ir raumenų sistemos, formuojasi lėtinio nuovargio sindromas, atsiranda raumenų hipertonusas, sutrinka ne tik sąnarių, bet ir viso žmogaus skeleto funkcijos. Tarp gausybės atstatomųjų, gydomųjų ir profilaktinių priemonių įvairovės ypatingą vietą užima masažas, nes tai prieinama ir veiksminga priemonė, daranti teigiamą psichofiziologinį poveikį žmogaus kūnui.

     Miostruktūrinio kūno masažo metodą 2003 m. sukūrė ispanų profesorius Enrique Castells Garcia, kuris ištobulino ir išplėtė klasikinį ispanų chiromasažą.

     Chiromasažas – klasikinio ir rytietiško masažo metodų junginys su amerikietiškąja chiropraktika ir kineziologija.

     Chiropraktika – alternatyvi medicina, pagrįsta gydymu rankomis darant poveikį atraminio judamojo aparato sistemai.

     Kineziologija yra mokslinė ir praktinė disciplina, kuri tiria raumenų įtampą.

PAGRINDINIAI PROCEDŪROS TIKSLAI:

  • pasiekti maksimalų raumenų atsipalaidavimą;
  • palengvinti spazmus ir sumažinti audinių sąstingį;
  • pagerinti medžiagų apykaitos procesus.

     Po masažo procedūros padidėja bendras tonusas ir audinių trugoras, pagerėja sąnarių judrumas ir raumenų susitraukimai, pašalinami skausmo simptomai, lėtėja senėjimo procesas.

     Viena masažo dalis nukreipta į nervų sistemos veiklos gerinimą. Rankomis atliekant tam tikrus veiksmus, vyksta nervinių struktūrų slopinimo procesas, o tai padeda sumažinti paciento jautrumą – pacientas nurimsta, mažiau reaguoja į stresinius aplinkos veiksnius, o daugiau dėmesio skiria vidinėms problemoms, taip padėdamas specialistui jas įveikti.

     Masažo metu išsiplečia arteriolės, priespariniai sfinkteriai ir kapiliarai, o tai suaktyvėja kraujotaką, medžiagų apykaitos procesus, padidėja deguonies suvartojimo greitis, pasišalina sąstingis.

     Masažuojant suaktyvėja medžiagų apykaitos procesai, padidėja  kapiliarų skaičius, atstatomas raumenų elastingumas ir tonusas, gerėja jų susitraukimo funkcija. Stiprėja raumenys, didėja darbingumas, stiprėja fascija. Masažo metu išmasažuoti raumenys palengvina manualinių metodų taikymą sąnarių srityse.

     Šiai technikai būdinga gausybė artikuliacijų (Аrticulatio – sąnarys + circumdulcia – sukamasis judesys. Pažodžiui – sukamieji judesiai sąnaryje) ir mobilizacijų (mobilizacija – judrumo viena kryptimi ir vienoje plokštumoje padidėjimas) bei sąnario mobilizacijų (sąnario judrumo padidinimas dėl mobilizacijos visose jo judėjimo plokštumose. Tai padeda palengvinti sąnarių spazmus ir padidinti jų judėjimo amplitudę, panaikina sąnarinių maišelių raukšles, atsirandančias dėl traumų ar ligų, sumažina patinimus aplink sąnarį, pagreitina pūlių išsiskyrimą ir užkerta kelią sąnarių mikrotraumoms ir jų sukeltų pasekmių išsivystymui.

     Miostruktūrinis kūno masažas palaipsniui veikia kiekvieną kūno sistemą, o tai leidžia pasiekti reikšmingų rezultatų jau po pirmosios procedūros. Masažas atliekamas esant patogioms sąlygoms, švelniai, be staigių judesių, nėra lydimas skausmingų pojūčių.

     Miostruktūrinis kūno masažas yra viena kūrybingiausių masažo rūšių. Tas pats šios technikos elementas sesijos metu retai kartojamas ir tai neleidžia masažuojamo žmogaus nervų sistemai prisitaikyti, nes jo pojūčiai nuolat keičiasi.

SEMINARO PROGRAMA:

  1. Raumenų ir sąnarių anatomija.
  2. Teorinis ir fiziologinis masažo pagrindimas.
  3. Veiksmingi raumenis atstatantys metodai.
  4. Darbo metodai, skirti viršutinės pečių juostos ir kaklo sąnarių judrumą atstatymui.
  5. Mobilizacijos metodai skirti klubo, kelio ir kulkšnies sąnarių funkcijų atkūrimui.
  6. Praktinė veikla.

Išklausęs miostruktūrinio kūno masažo kursus, specialistas gebės išspręsti daugybę problemų:

  • Pašalinti raumenų spazmus;
  • Sustiprinti raiščius ir kitus jungiamuosius audinius.
  • Atkurti normalią jungiamųjų darinių ir raumenų funkciją po traumų (įskaitant sportą). Tai ypač svarbu šiuo metu sportuojantiems žmonėms.
  • Suaktyvinti kraujotaką ir limfos tekėjimą, kuris leidžia pagreitinti medžiagų apykaitą audiniuose, praturtinti ląsteles ir audinius deguonimi, maistinėmis medžiagomis, taip pat pašalinti nuodingas medžiagas ir negyvas ląsteles.
  • Pagerinti poodinių riebalų deginimo procesą ir sumažinti viršsvorį.
  • Įveikti depresiją, atsikratyti streso, normalizuoti nervų sistemos veiklą.

     Į miostruktūrinio kūno masažo kursus mes priimame ir turinčius medicininę kvalifikaciją, ir neturinčius  medicininio išsilavinimo asmenis.

     Mokymai mūsų kursuose suteiks bet kokio lygio specialistams sistemingų ir išsamių žinių, kurios neabejotinai bus naudingos kiekvieno studento individualioje masažo praktikoje.

KURSAI VEDAMI RUSŲ KALBA ! 

Su savimi turėti patogius rūbus ir avalynę.
Išduodamas pažymėjimas lietuvių ir anglų kalbomis.

Telefonas pasiteiravimui ir registracijai:  +370 655 81516

DĖSTYTOJA

Natalja Maslova

Bendrasavininkė ir sertifikuota masažo mokyklos”Est Master” dėstytoja. Mokykla įkurta 2008 m. Turi sertifikatą – Oicial Certificate Masage teacher Education Rusijos ir Europos vadovaujantis masažo specialisto Enrika Garsija technikos „Hiro masažas” (Ispanija). Dėstymo stažas 10 metų,pagal specialybę dirba daugiau nei 20 metų. Dėstyoja baigusi Šiaurės medicinos universitetą- reabilitacijios specialybę. Papildomai studijavo Barselonoje manualinės terapijos institute „INMASTER” pas Enrike Garsija- ispaniškos hiromasažo įkūrėją. Natalija Maslova yra viena populiariausių dėstytojų Rusijoje bei Europoje. Patenka į top šeši pirmaujančių dėstytojų masažo metodikų tarptautiniame lygyje TSF versijoje. Regioninių Rusijos ir tarptautinių masažo ir pirčių čempionatų teisėja. Veido masažo «Wakai kao» (jaunas veidas)metodo autorė. Pastovi dėstytoja profesionaliuose grožio renginiuose SPA technologijų ir Велнеса.