Telefonai: +370 526 27069, +370 608 84344 Facebook logotipas

Miofascijinių ir giliųjų audinių masažo technikų taikymas

 

Miofascijinių ir giliųjų audinių masažo technikų taikymas esant išialgijai, kriaušinio raumens sindromui ir apatinės nugaros dalies skausmui

Kurso struktūra
Teorinė dalis. (apie 1,5val.)
1. Kas yra išialgija (išijas) ir kokie yra jos tipai
2. Kas yra kriaušinio raumens sindromas
3. Pagrindinės apatinės nugaros skausmo priežastys
4. Kokios yra pagrindinės Išialgijos atsiradimo priežastys
5. Išialgijos pagrindiniai simptomai ir požymiai
6. Išialgijos ir kriaušinio raumens sindromo gydymas naudojant manualinę terapiją (miofascijinio ir giliųjų audinių masažo technikos)
7. Atsargumo priemonės ir kontraindikacijos esant išialgijai
Praktinė dalis. (apie 5-6val.)
1. Kriaušinio raumens palpacija, anatomija ir fiziologija
2. Išialgijos ir kriaušinio raumens sindromo įvertinimas – funkciniais/specialiais testais ir diferencijavimas tarp juosmeninės išialgijos ir sėdmeninės išialgijos.
3. Miofascijinių ir giliųjų audinių masažo technikų taikymas esant sėdmeniniai išialgijai arba kriaušinio raumens sindromui
4. Įvairių tempimo būdų taikymas esant kriaušinio raumens sindromui
5. Masažo technikų taikymas esant apatinės nugaros skausmui
6. Patarimai klientui/pacientui darbui namuose esant sėdmeniniai išialgijai

Mokymus veda Andrius Jovaišas – ilgametis masažo profesijos mokytojas, įvairių masažo būdų ir metodų masažo terapeutas, papildomosios ir alternatyviosios medicinos magistrantas (KU, reabilitacijos krypties sveikatos mokslų magistras). Ne vienerius savo gyveno metus, mokėsi ir dirbo užsienyje. Per savo masažo terapeuto karjerą išmoko ir įgijo įvairių masažo stilių kvalifikacijas, tarp kurių yra: holistinis, klasikinis, Tailandietiškas, pėdų-refleksinis ir gydomasis sportinis masažas. Pastarasis įgytas prestižinėje Londono Sportinio Masažo Mokykloje (LSSM), kurios sportinio ir gydomojo masažo kvalifikacija (angl. remedial sports massage) yra aukščiausia Didžiojoje Britanijoje. 2014 metus Andrius praleido Tailande, kur įgijo tailandietiško masažo mokytojo diplomą. Gyvendamas Tailande Andrius taip pat išmoko rytietiškos masažo filosofijos. Masažas tai  daugiau, nei masažo technika ir jo būdai, žinios apie kūną ir jo funkcijas, Masažas tai lytėjimas, supratimas ir jautimas. Svarbu nepamiršti, kad dirbama su žmogumi ir jo esybe, o ne tik su žmogaus kūnu ant kurio atliekamas masažas.

REGISTRUOTIS Į KURSUS

 

DĖSTYTOJAS:

Andrius Jovaišas

įvairių masažo stilių ir būdų (sportinio, tailandietiško, švediško/klasikinio, miofascijinio, taškinio, segmentinio ir kt.) masažo terapeutas ir masažo profesijos mokytojas.
Sportinio masažo diplomas įgytas prestižinėje Londono Sportinio Masažo Mokykloje (LSSM), kurios sportinio ir gydomojo masažo kvalifikacija yra aukščiausia Didžiojoje Britanijoje. Šios mokyklos dėstytojai – žymus savo srities specialistai, vienas iš kurių mokyklos įkūrėjas ir sportinio masažo pionierius Didžiojoje Britanijoje – Mel Cash, išleidęs ne vieną knygą apie sportinį masažą.
Po jos baigimo, Andrius įsidarbino Londono masažo klinikoje, kurioje savo išmoktas žinias panaudojo praktikoje, dirbdamas su sportininkais ir padedamas jiems reabilituotis po jų patirtų traumų ir negalavimų.
2014 metus Andrius Jovaišas praleido Tailande, kur įgyjo tailandietiško masažo mokytojo diplomą. Gyvendamas Tailande Andrius taip pat išmoko rytietiškos masažo filosofijos. Masažas tai daugiau, nei masažo technika, būdai, metodai, žinios apie kūną ir jo funkcijas. Svarbiausia nepamiršti, kad dirbama su žmogumi, o ne tik su kūnų ant kurio atliekamas masažas. Taip pat Andriui teko mokintis iš tokių kūno terapijos specialistų, kaip Thomas Myers “Anatomy Trains” autorius.