Telefonai: +370 526 27069, +370 608 84344 Facebook logotipas

Manualinės terapijos kursai 2

MANUALINĖS TERAPIJOS KURSAI – Ortobiodinamika 2

 

Apofizės slydimas:

tai naujas problemų, susijusių su atramos-judėjimo aparato pažeidimais, sprendimas. Ši koncepcija dar vadinama „Mobilizacija naudojant judesius“.

Koncepcija paremta teorija apie neteisingą sąnarių pozicionavimą. Terapeutui jį ištaisius, dingsta paciento skausmai ir atsistato normali sąnarių judėjimo amplitudė.

Šiame kurse įsisavinama labai efektyvi apofizės slydimo metodika (mobilizacija su paciento judesiu), naudojant mobilizacijos diržą.

Išmokstamos visos sąnarių technikos visiems atramos-judėjimo sistemos sąnariams.

Kurso planas:

  1. Būdai viršutinės pečių juostos sąnariams
  2. Būdai apatinės pečių juostos sąnariams
  3. Būdai kaklo, krūtinės, juosmens ir kryžkaulio srities segmentams. Rekomenduojama reabilitologams, masažuotojams, atstatomosios medicinos specialistams, norintiems padidinti savo praktikos efektyvumą.

 

KURSAI VEDAMI RUSŲ KALBA!

Kursų vieta: Labdarių gatvė 7, Vilnius

Su savimi turėti patogius rūbus ir avalynę.
Telefonas pasiteiravimui ir registracijai: +370 699 99772, +370 655 81516

DĖSTYTOJAS

Vladimir Galaguza

Medicinos mokslų kandidatas, neurologas, manualinės terapijos, minkštųjų audinių ir sąnarių manualinės terapijos specialistas.  2008–2010 m. Regeneracinės medicinos instituto Klasikinės ir medicininės masažo katedros vedėjas. Parašęs daugiau nei 18 mokslinių straipsnių , taip pat yra nuolatinis teminių teleprogramų ekspertas. Įtrauktas į TOP-5 geriausių masažo specialistų sąrašą.