Telefonai: +370 526 27069, +370 608 84344 Facebook logotipas

Manualinės terapijos kursai 1

MANUALINĖS TERAPIJOS KURSAI – Ortobiodinamika 1

 

Šiandien vis dar labai aktualios atramos-judėjimo sistemos patologijos bei raumenų ir skeleto sistemos skausmo sindromai.

Šiame kurse mokoma, kaip greitai sumažinti skausmo sindromus ir pagerinti pacientų gyvenimo kokybę. Tai yra efektyvi priemonė atstatomojoje, reabilitacinėje medicinoje.

Kursą sudaro:

  1. Taikomosios kineziologijos pagrindai: raumenų funkcijų testavimas (diagnostinė priemonė) kompresijos sindromų nustatymui (stuburo judesio segmento šaknelių pažeidimas). Praktinis raumenų – indikatorių testavimas.
  2. Raumenų ir skeleto terapijos metodika – metodų mokymasis (minkštoji manualinės terapijos technika).

Seminaro apie raumenų ir skeleto terapiją metu susipažinsite su įvairiais technikos būdais, jų ypatybėmis, galėsite šią techniką įsisavinti ir pritaikyti praktiškai.

  1. Detenzorinė terapija – pati minkščiausia stuburo tempimo technika. Ji rekomenduojama kaip atstatomoji terapija daugybės problemų sprendimui:

– kaulų ir raumenų sistemos ligų ir traumų gydymui;

– raumenų spazmo pašalinimui arba nusilpusio raumens stiprinimui.

KURSAI VEDAMI RUSŲ KALBA!

Kursų vieta: Labdarių gatvė 7, Vilnius

Su savimi turėti patogius rūbus ir avalynę.
Telefonas pasiteiravimui ir registracijai: +370 699 99772, +370 655 81516

DĖSTYTOJAS

Vladimir Galaguza

Medicinos mokslų kandidatas, neurologas, manualinės terapijos, minkštųjų audinių ir sąnarių manualinės terapijos specialistas.  2008–2010 m. Regeneracinės medicinos instituto Klasikinės ir medicininės masažo katedros vedėjas. Parašęs daugiau nei 18 mokslinių straipsnių , taip pat yra nuolatinis teminių teleprogramų ekspertas. Įtrauktas į TOP-5 geriausių masažo specialistų sąrašą.