Telefonai: +370 526 27069, +370 608 84344 Facebook logotipas

Kūdikių masažo kursai

KŪDIKIŲ MASAŽO KURSAI

 

Atėjęs į pasauli, kūdikis pradeda pažinti šį pasaulį. Viską, ką jis gauna pirmaisiais metais, bus nešama visą gyvenimą. Patikrinta praktikoje, kad vaikai, kuriems buvo daromas masažas ir gimnastika pirmaisiais gyvenimo metais žymiai mažiau serga, aplenkia savo bendraamžius, kuriems nebuvo daromas, psichiniame, protiniame ir fiziniame vystymesi. Neišnešioti kūdikiai, gaudami masažo procedūras, žymiai greičiau atstato savo funkcijas, kai kada pralenkia savo normaliai gimusius bendraamžius priaugant svorio ir psichoemociniame vystymesi. Kūdikių masažas stiprina imunitetą, pagerina kraujotaką, skatina psichomotorinį vystymąsi, sumažina pilvo dieglius, suirzimą, gerina virškinimą. Po masažo kūdikis geriau miega, valgo, tampa ramesnis.

Kursų metu susipažinsite su masažo specifika ir ypatumais, išmoksite praktiškai pritaikyti teorines žinias ir profesionaliai atlikti masažą atsižvelgiant į vaiko amžių. Mokinsitės ne tik masažo judesių pagal kūdikių masažo schema. Besiremiant kūdikių pirmųjų gyvenimo metų fiziniais ir psichiniais ypatumais į naujagimio masažo procedūrą yra įtraukiama reflektorinė gimnastika. Susipažinsite su įgimtais ir įgytais refleksais, išmoksite daryti pasyvią mankštą sąnarių profilaktikai.

KURSŲ PROGRAMA:
• Aptariamos ir išanalizuojamos pagrindinės vaikų ligos.
• Vaiko bendros būklės įvertinimas
• Vaikų masažo indikacijos ir kontraindikacijos
• Vaikų masažo ypatumai, principai
• Masažo būdai atskiroms vaiko kūno dalims.

Baigus mokėsite – atlikti teisingai vaikų masažą, suteikiant tiek profilaktinį, tiek ir gydomąjį poveikį, įvertinti vaiko psichinį ir fizinį būvį, raumenų tonusą, vaiko refleksus;

Kursai skirti tiek pažengusiems, tiek ir pradedantiesiems, taip pat ir tiems, kurie neturi medicininio išsilavinimo.

Baigusiems išduodamas pažymėjimas lietuvių ir anglų kalba.

Kursų metu rekomenduojama dėvėti patogią sportinę ar laisvalaikio aprangą bei avalinę.

Telefonas pasiteiravimui ir registracijai: +370 655 81516

DĖSTYTOJA:

Agata Jovaišienė

licencijuota masažo ir grožio terapeutė turinti 8m. praktinio ir 2m. pedagoginio darbo patirtį profesijos mokykloje. Nuo 2015m. pradėjo vesti individualius masažo apmokymus. Tailando  ,,TMS’’ mokykloje  baigusi Tailandetiško masažo mokymus. Nuolat tobulina savo žinias bei kvalifikaciją Lietuvoje ir užsienyje. Per pastaruosius metus dirba su mažais vaikais ir su suaugusiaisiais, turinčiais įvairių sveikatos negalavimų. Įvairių metodų patirtis ir žinios leidžia pasirinkti individualias masažo technikų derinimą ir panaudojima.