Telefonai: +370 526 27069, +370 608 84344 Facebook logotipas

KIKTh – terapija

KIKTh – Kompleksinė intensyvi kombinuota terapija

Su džiugesiu vertinu jūsų žinias ir masažo meną. Įdomu ir miela žiūrėti kaip dirbate. Tai ties stebuklų, magijos riba ir man labai džiaugsminga. Labai džiugu, kad galiu jus pakviesti bendram darbui dėl jūsų kvalifikacijos kėlimo ir tobulėjimo.
1. Kompleksinė:
Mūsų kūno sandara, struktūra labai sudėtinga, ir dažnai mes sunegalavę mes gydome simptomatiką o ne priežastį. Į tai reikia žiūrėti kompleksiškai, t.y. žingsnis po žingsnio atsekti kur prasideda ir iš kur ateina susirgimo procesas.
2. Intensyvi:
Mes intensyviname sveikimo, negalavimų šalinimo priežastį tuom, kad naudojame papildomas priemones, pvz.: šiluma, masažuoklius su infraraudonaisiais spinduliais, smūginių bangų prietaisus, tempimus pakabinus kūną ir t.t.
3. Kombinuota:
Naudojam įvairias terapijos formas, kad užtikrintai ir optimaliai paveikti sunegalavimų priežastį.
Terapijos privalumai:
Įgaunami privalumai įvaldžius šią sistemą: Jūsų žinios ir sugebėjimai plataus spektro susirgimų gydymui ir prevencijai ženkliai išauga.
Tyrimas ir diagnostika:
Šita terapijos forma be medikamentų, tai yra didelis pranašumas prieš gydytojus.
Jūs galėsite pagerinti ir išsaugoti savo sveikatą, nes dirbant tokį intensyvų ir nelengvą darbą dauguma turite problemų su stuburu, pečiais, rankomis ir t.t.
Pavyzdžiui – Manualinė terapija:
Kontraktūra – sąnarių fleksija sumažėjimas. ( kelio sąnario sulenkimas)
Pacientas guli ant pilvo. (foto) Nuo kelių kojos nuleistos žemyn ( kabo). Sveika koja sulenkta per kelį ir pastatyta ant kušetės. Sulenkiant davedama iki skausmo, bet ne per skausmą. Submaksimali fleksija.
Terapeutas sėdi prieš nuleistą kelį ir savo keliais apima paciento kelio sąnarį tuo pačiu tempdamas paciento koją žemyn. Tuo pačiu terapeutas abiem rankom atlieka kojos vertimo judesį.
Osteopatija:
Pacientas guli ant nugaros, vieną koją patraukiam į šoną ( abdukcija) iki skausmo. Grižtam atgal ir pradedam osteopatinę manipuliaciją dėl fascijos pagerinimo slydimo. Po to bus ženkliai lengvesnis judesys ir didesnė amplitudė.
Išvados:
Jeigu ką-kas trukdo, faktorius yra kitur, kaklo- krūtinės perėjimas. jei ten yra problemos, tai įtakoja mūsų kūną iki kojų pirštų.
Galvos svaigimas:
Jei perėjimo vietose yra problemos, tai žmogus staigios kūno padėties keitimo metu gali jausti galvos svaigimą. Po patikros terapijos ir to patvirtinimo galima jam padėti. Jei žmogus garbingo amžiaus, jam gali būti sunku mankštintis.
Pacientas guli ant nugaros. Užfiksuojam jo galvą. Ten kur yra problema savo ranka fiksuoja galvą, kita ranka fiksuoja kale perėjimo vieta. Pacientas laikosi už terapeuto galvos ir abu kartu stojasi. Po to pacientas nebejaučia galvos svaigimo. Šitai būtina daryti iš abiejų galvos pusių.

Bus išduodamas baigimo sertifikatas.
kaina: 220 €
Registracijos mokestis: 50 €.
REKVIZITAI:
UAB “Masažo namai“
Įmonės kodas 300607601
A.s. LT41 7300 0100 9752 6028
AB „Swedbank“
Informacija telefonu: +37065581516

DĖSTYTOJAS

Eugen Maier

Mokytojas, metodikos autorius, Eugen Meier iš Vokietijos, turintis virš 25 metų darbo patirtį, kelių fizioterapijos centrų, dirbančių su Vokietijos ligonių kasomis ir sėkmingai naudojančių šias metodikas, KIKTh metodikos įkūrėjas.