+370 526 27069, +370 608 84344 Facebook logotipas

Karštų akmenų masažo kursai

KARŠTŲ AKMENŲ MASAŽO KURSAI

 

Stounterapija arba litoterapija (gr.lithos – akmuo, therapia – gydymas) – gydymas vulkaniniais (bazaltiniais) pašildytais akmenimis giliam organizmo prisotinimui šiluma. Ši terapija yra vienas iš senovės rytų medicinos metodų.
Masažo karštais akmenimis pagalba sumažinamas nugaros bei kaklo skausmas ir pagerėja kraujo cirkuliacija. Šis masažas taip pat rekomenduojamas esant artritui, osteoporozei, stresui ir įtampai, depresijai. Masažo metu akmenys būna įkaitinti tiek, kad nenudegintų odos. Jų paviršius glotnus, todėl jaučiamas tik malonus lytėjimas ir šiluma.
Karštų akmenų masažas veikia visas fiziologines ir psichines žmogaus funkcijas, detoksikuoja, giliai atpalaiduoja visą kūną, suteikia harmonijos ir ramybės būseną. Po masažo  dar  2-3 dienas išlieka gera nuotaika, jėgų antplūdis, darbingumas ir vidinė ramybė.
Masažo metu šiluma į raumenis prasiskverbia net iki 4 cm. Tokiu būdu yra aktyvinamos organizmo gyvybinės funkcijos. Padidėja kapiliarinis kraujospūdis, kuris pagerina kraujotaką. Dėl stimuliacijos, detoksikacijos ir paspartėjusios mikrocirkuliacijos pagerėja ląstelių aprūpinimas deguonimi, 10-15 proc. pagreitėja medžiagų apykaita, todėl greičiau šalinami susikaupę šlakai. Nustatyta, jog vienas glostomasis judesys akmeniu prilygsta šešiems judesiams ranka, veikia gilesnius raumenų audinius, labai gerai atpalaiduoja.

 

Su savimi turėti patogius rūbus ir avalynę.
Išduodamas pažymėjimas lietuvių ir anglų kalbomis.

Telefonas pasiteiravimui ir registracijai: +370 699 99772, +370 655 81516

REGISTRUOTIS Į KURSUS

DĖSTYTOJA

Diana Salivon