+370 526 27069, +370 608 84344 Facebook logotipas

Depiliavimo procedūros cukraus pasta

Depiliavimo procedūros cukraus pasta

Turbūt ieškai kur atlikti depiliacijos procedūrą? Jeigu taip – būk rami, tu gerose rankose. Savo darba Olha,Masažo namai kosmetologė, atlieka labai kruopščiai, kokybiškai ir atsakingai. Naudoja kokybiškas depiliacijos priemones . Įprastai depiliacija asocijuojasi su skausmu ir stresu, įkvėpk giliai ir atsipalaiduok, o Olha pasistengs procedūrą atlikti kuo švelniau ir efektyviau.

 

DEPILIACIJOS CUKRUMI  PROCESAS

Prieš depiliaciją cukrumi oda dezinfekuojama ir nuriebalinama antiseptiniu geliu, po to pabarstoma pudra, kuri absorbuoja riebalinių medžiagų bei drėgmės išsiskyrimą iš odos, todėl palengvina plaukų šalinimą cukraus pasta. Cukraus pasta tepama ant odos paviršiaus prieš plaukų augimo kryptį, o šalinama pirštais pagal plaukelių augimo kryptį. Po depiliacijos cukrumi procedūros naudojamas losjonas, kuris ne tik pašalina cukraus likučius, bet ir ramina, bei pamaitina odą.

DEPILIACIJOS CUKRUMI PRIVALUMAI

Cukraus pasta tepama prieš plauku augimo kryptį, o raunami staigiais pirštų judesiais plaukelių augimo kryptimi, todėl plaukelių įaugimo rizika mažesnė.

Cukraus pasta neprilimpa prie odos, o apvelia tik plaukelius, todėl procedūrą mažiau skausminga ir oda nedirginama ir netraumuojama.

Plaukai pašalinami kartu su šaknimis, todėl vėliau ataugę plaukeliai paprastai būna plonesni ir švelnesni nei ataugę po skutimo. Nuolatos cukrumi depiliuojamose vietose plaukeliai praretėja, todėl galėsite džiaugtis sumažejusiu plaukuotumu. Po depiliacijos cukrumi procedūros 3 – 6 savaites galėsite džiaugtis lygia oda be nepageidaujamų plaukelių.

Cukraus depiliacija tinka ir turinčioms jautresnę odą, kuri linkusi į alergiją.

DEPILIACIJAI CUKRUMI PASIRUOŠIMAS

Depiliacijai cukrumi reikia atsiauginti plaukelius bent 5 mm ilgio.
Bent pora dienų prieš procedūrą rekomenduotina atlikti pilingą (odos šveitimą), tokiu būdu pašiaušite pagulusi plaukelį, o jei oda sausa tai nutrinsite negyvą epidermį – taip užtikrindami geresnį procedūros rezultatą.
2 – 3 dienas prieš nesideginti saulėje ar soliariume.

 

Informacija:

https://www.masazonamai.lt/depiliavimo-proceduros/

https://www.facebook.com/masazo.namai/

https://www.facebook.com/seimosmasazonamai/

 

Registracija:

https://reservationplus.com/experience/XlkanT/services