+370 526 27069, +370 608 84344 Facebook logotipas

bikinio srities depiliacija LYCON vašku

bikinio srities depiliacija LYCON vašku

bikinio srities depiliacija LYCON vašku

LYCON – absoliučiai geriausias dar lengvesnei ir patogesnei bikini depiliacijai.

PINKINI hibridinis vaškas tobulas formulės LYCON tradicinio vaško ir LYCOtec naujojo vaško mišinys. Naudojant kartu su prieš/po depiliaciniais produktais yra praktiškai neskausminga profesionali depiliacija. PINKINI hibridinis karštasis vaškas pašalina net trumpiausius 1 mm plaukelius. Idealiai tinka net pačiai jautriausiai odai.

Bikini depiliacija PINKINI produktais susideda iš šešių etapų:

1. Oda nuvaloma su PINKINI ODOS VALIKLIS (su alijošiumi ir hamamelių hidrolatu). Puikiai pašalina nuo odos visus nešvarumus, kremą, prakaitą. Naudojamas prieš depiliaciją, kad neužsikimštų poros. Ramina ir dezinfekuoja odą.

2. Oda ištepama PINKINI PRIEŠDEPILIACINIU ALIEJUMI (su bisabololu ir medetkų ekstraktu). Ramina odą, sukuria barjerą tarp odos ir vaško, apsaugo nuo vaško prilipimo prie odos ir užtikrina, kad vaškas sugriebs tik plaukelius taip apsaugodamas ją nuo bet kokio sudirginimo depiliacijos metu. Užtikrina švelnią ir mažiau skausmingą depiliaciją.

3. PINKINI KARŠTAS VAŠKAS (su arganų aliejumi, kalendra ir ramunėlių ekstraktu). Po depiliacijos oda išlieka nesudirgusi, o rezultatu džiaugsitės ilgesnį laiką.

4. Oda ištepama PINKINI ODOS VALIKLIU (su alijošiumi ir hamamelių hidrolatu). Po depiliacijos puikiai uždaro atvertas poras. Ramina ir dezinfekuoja odą.

5. Oda nupurškiama INGROWN-X-lt SULUTION PURŠKIKLIU NUO PLAUKŲ ĮAUGIMO (su salicilio ir pieno rūgštimis, alantoinu ir arnika). Purškiklis nuramina odą bei padeda sumažinti plaukelių įaugimo galimybę, sumažina raudonas dėmeles ir skatina odos atsinaujinimą.

6. Oda ištepama RAMINAMUOJU LOSJONU „PINKINI“ (su Tazmano uogų ir ramunėlių ekstraktais). Lengvas ir gaivinantis losjonas ramina, drėkina ir apsaugo odą nuo sudirgimų.

Procedūrų kainas rasite čia

 

 

 

 

 

 

Author Info

administratorius